а далі ти не знала, де себе подіти,

                                                          а далі я не знав, залишитись чи ні

Атмосферу на фестивалі створюють люди - ми можемо хіба організувати умови, в яких атмосферу зручніше створювати. Логістикою, інфраструктурою, промоцією, що співрефлексує саме із людьми-носіями настрою, ми можемо донести до більшої кількості людей відчуття, що Черемош-Фест - саме те місце, де їх чекають такі  люди. Або меншої кількості.

  

Коли одночасно в різних місцях Фестивалю відбувається щось цікаве, можна змінювати одну локацію на іншу - це і створює відчуття наповненості програми Фестивалю. Чи навпаки, відчуття її порожнечі.

 

Відчуття від Криворівні під час Черемош-Фесту і просто відчуття від перебування в Криворівні - зовсім різні. Для аудиторії нашого фестивалю важливо, щоб був Черемош та резонатор гір довкола, але "грають музику" самі люди, вони і є фестивалем.

Не було б людей, не було б "Черемош-Фесту" - не будемо ж ми його для себе проводити. Саме за рахунок внеску кожного - купівлі квитків, проведення фестивалю стало можливим у 2014 році.

Ми ніяким боком не причетні ні до спонсорів, ні до можновладців - це не добре чи погано. Так є. Саме громадянське суспільсво є аудиторією Фестивалю. Громадянське суспільство на вакаціях.

 

Люди на Черемош-Фесті постійно нипали - наметове містечко, місток, Вулиця майстрів, Велика Сцена, кухня, Народний дім, музей, берег Черемошу - навіть виступи хедлайнерів на Великій сцені не могли примусити весь люд зібратися в один час в одному місці. І це мене найбільше тішить. 

  

  

© 2013 - 2015 «Черемош-фест» - фестиваль карпатської туристичної культури.