В Криворівню можна дістатися двома напрямками – «Через Косів», через «Ворохту»(ліпше) та одним азимутом – через Вижницю (най Вас Бог милує і Ваше авто від сеї дороги). 

Навмисне для зручності гостей Фестивалю, яким потім далеко їхати домів, дійство третього дня Фестивалю, в неділю - до обіду.

Виїзд з Фестивалю відбудеться до 15-16 години, у неділю  сполудня. Програма третого дня складена таким чином, що все дійство відбувається його першої половини. 

В 2014 році "Черемош фест" безпосередньо не займається організацією трансферу у Криворівню.

Ми рекомендуватимемо транспортних партнерів зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська; саме через Івано-Франківськ найзручніше дістатися до Криворівні киянам та гостям з інших далеких міст.

Ми запрошуємо до співпраці перевізників із Ужгорода, Чернівець, Рівного, Луцька

Фестиваль залишає за собою ексклюзивне право рекомендувати (проте не нав'язувати) вартість транспортних перевезень.

Від Верховини до Криворівні всього 8 км. Таксі вартує 20 грн, станом на лютий 2014. При можливості кооперуйтесь - йти пішки не варте витрачених зусиль.

З автостанції селища Верховина у криворівнянському напряму курсують численні приміські рейси. Вони часто заповнені пасажирами і треба мати щастя, щоб одразу сісти і їхати  - але випробовуйте вдачу.

(особливість - автобуси не їдуть через центр, а "попри заправку", зловити в центрі Верховини рейсовий автобус не світить).

Пам'ятайте, якщо Ви водій - візьміть подорожнього! Він також хоче вчасно потрапити на Фестиваль.

Ви впізнаєте людину, яку варто підвезти, з першого погляду.

Стопер! Пам'ятай про систему сигналізації і те, кому більше треба їхати - водію чи тобі. Не допускай пасивності на дорозі!

До гостей Фестивалю, що планують замовити попередньо трансфер у перевізників. Наше людське прохання - поставтеся відповідально до цього! Якщо ви бронюєте місце - водій на Вас розраховує, не змінюйте в останній момент рішення. Зозумійте, що чим серйозніше ви поставитеся до вашої спільної із водієм справи - дороги, тим у нього буде більше натхнення вмикати у салоні Вашу улюблену музику, з розумінням ставитися до технічних зупинок тощо.

Не забувайте свої речі в салоні!

Якщо ви знайшли чиюсь річ- якщо ви в'язень совісті - віддайте на  інфоцентр,  у пункт прийому знайдених речей.

Тим більше, якщо річ немає  суттєвої матеріальної цінності.

Не беріть із собою на Фестиваль речей (дорогих), без яких ви легко можете обійтися.

Одна маленька неуважність -і можна "змазати" враження від всього дійства.

Файного набутку і легкої дороги! 

__________________________________________________________

© 2013 - 2014 «Черемош-фест» - фестиваль карпатської туристичної культури.